مرکز تجاری ، تفریحی ، اقامتی مادر

مجموعه ای بی نظیر در استان خوزستان میباشد .این استان جمعیتی بالغ بر5035000 نفر دارا میباشد . این مجتمع بزرگترین مجتمع شمال استان خوزستان به مرکزیت شهرستان دزفول ؛ نگین سبز استان خوزستان میباشد . شمال خوزستان دارای جمعیتی بالغ بر 940000 نفر دارد . این مجموعه پیشرو با عملکرد بی نظیر خود به عنوان قطب تجارت در شمال استان خوزستان شناخته شده است ؛ که از سایر نقاط استان خصوصا شهر های اهواز ، آبادان ، خرمشهر و ....در اواخر هفته ، به دلیل موقعیت جغرافیایی بی نظیر این مجموعه و قرارگیری آن در مسیر مناطق گردشگری بسیار زیبای این منطقه از جمله رود زیبا و همیشه خروشان دز، مناطق گردشگری سردشت و شهیون و...در تمام فصول سال گردشگران بسیاری روانه این مجتمع میشوند.
این مجتمع در زیر بنایی بالغ بر 53400مترمربع و 8 طبقه احداث گردیده است. به لحاظ موقعیت جغرافیایی در بهترین منطقه شهرستان دزفول واقع شده است به طوری که دسترسی به این مجموعه از تمام مناطق شهر بسیار سهل و آسان است . این مجتمع با بهره گیری از دانش معتبرترین مشاورین معماری و متخصصین کسب و کار توانسته به یکی از پرمخاطب ترین و جذاب ترین پروزه های سال های اخیر استان خوزستان در مقایسه با سایر پروژه های مشابه خود تبدیل شود
این مجموعه بی بدیل دارای دو فاز میباشد که فاز یک آن در سال 94احداث و به بهره برداری رسید. فاز یک مجموعه شامل : هایپرمارکت ، کافه وفودکورت ، شیرینی سرا ،استخر ، باشگاه ورزشی مجهز و 80 واحد تجاری اعم از پوشاک ، کیف و کفش ، عینک ، لوازم آرایشی ، مبلمان و سرویس خواب به همراه اکسسوری و ... میباشد . فاز 2 این مجموعه عظیم که در حال ساخت و تکمیل میباشد شامل : هتل بسیار لوکس 5ستاره ، پردیس سینمایی با پنج سالن سینما ، شهربازی و بولینگ ، رستوران بسیار شیک با انواع غذاهای بین المللی و کافی شاپ ها، فودکورت با ده غرفه غذایی ، بازار طلا مادر با پنجاه واحد اختصاصی طلا و جواهرات با امنیت فوق العاده ، سرای بانوان ، باغ بام با ویو فوق العاده جذاب ، شهرکتاب و سایر واحد های تجاری و انواع غرفه های صنایع دستی میباشد.